Kubły do lodu

Choć huta szkła kojarzy się z wysokimi temperaturami, to niektóre jej produkty z niech wychodzące są idealnym rozwiązaniem, kiedy szukasz ochłodzenia. Prym w tej kategorii wiodą kubły do lodu. To pojemne naczynia, do których możesz przełożyć kostki lodu prostu z zamrażarki. Niewielkie kubełki doskonale sprawdzą się do zastosowań domowych. Większe natomiast mogą być wykorzystane w klubach i barach.

Kubły do lodu to rozwiązanie kłopotu z podawaniem kostek lodu do posiłku. Plastikowe foremki nie zawsze wyglądają wystarczające estetycznie, by można było je postawić na stole bez wstydu podczas imprezy. Za to specjalnie przystosowanego do tego celu naczynie prezentuje się doskonale i wywrze pozytywne wrażenie na gościach.

próżniowe podnośniki podnośniki próżniowe profesjonalne próżniowe podnośniki

W sprzedaży można znaleźć całą masę interesujących naczyń do lodu. Najbardziej godne polecenia jeśli chodzi o estetykę są jednak naczynia szklane. Piękne zdobienia, jak i sam urok szkła sprawiają, że takie naczynie jest nie tylko praktyczne, ale ma również dużą wartość dekoracyjną.