Tradycyjna szklana miodownica

Miód to jeden z największych naturalnych przysmaków. Zajadali się nim już nasi pradziadowie i praktycznie w niezmienionej formie ten smakołyk jest spożywany do dziś. Miód jest nie tylko smaczny, ale ma tez właściwości zdrowotne. Pomaga w leczeniu kataru, doskonale sprawdza się jako dodatek do gorącej herbaty podczas przeziębienia. Duża ilość cukru sprawia, że to także świetna przekąska jeśli szukasz zastrzyku energii.

Tak cenny produkt nie może być przechowywany byle jak. Dlatego huty szkła w ofercie mają piękne szklane miodownice, które pozwalają na magazynowanie miodu. Miodownice mogą stać się nie tylko praktycznym przedmiotem. Są też cenną ozdobą kuchni. Magazynowanie miodu w ten sposób to nawiązanie do tradycji, kiedy jeszcze miód nie był dostępny w sklepach w szklanych słoikach.

Jako produkt spożywczy miód jest bardzo wygodny w przechowywaniu, dlatego szklana miodownica sprawdzi się doskonale. Może stać na stole lub szafce w kuchni, a miód nadal będzie przydatny do spożycia. To jeden z niewielu produktów, które praktycznie się nie psują.

https://www.youtube.com/watch?v=d2a2XyAqs84